نمایشگاه رنگ و رزین امسال در مدت چهار روز برگزار شد.

به طور نسبی می توان گفت، صنعت آماده فعالیت در فضای جدید شده و با شیب ملایمی فعالیتها از سر گرفته می شود.


اهم نکاتی که در نمایشگاه امسال به چشم می آمد این است:

1-بنیانکالاشیمی، پایازرند، پتروشیمی خوزستان، ایران کیتون، رزیتان، شیمی پلیمر تابان، صنایع شیمیایی آذر رزین، صنایع شیمیایی بوشهر، فراپل، ماناپلیمر، مواد مهندسی مکرر و نادپلیمر تولید کنندگان رزین و هاردنر بودند که در نمایشگاه حضور داشتند.

2-شرکتهای پیشرومبتکر پیوند، چکاد، سام بسپار ایرانیان، شیمی افسون و عایق سازان زرین گام، از تامین کنندگان مواد اولیه بودند که در نمایشگاه حضور داشتند.

 3-شرکت سام بسپار ایرانیان با مدیرعاملی آقای مهندس گرامیان که تازه فعالیت خود را آغاز کرده اند، پیش آغشته اپوکسی با الیاف شیشه و کربن عرضه کرده بودند.

4-شرکتهای رزین ساز جدیدی حضور پیدا کرده بودند که به دلیل تولید کالایی که در آن از رزین استفاده می کنند، از بنیه مالی خوبی برخوردارند مانند شرکت نادپلیمر از گروه انرژی که رزینهای فن.ولیک و پلی استر تولید می کند.

5-شرکت ثابت پلاست، کارتریج های دوقلوی مجهز به استاتیک میکسر با نسبت های 1 به1، 1به2 و 1به3 عرضه کرده بود.

6-شرکتهای دیگری نیز بودند که با عرضه افزودنی‌هایی چون شتاب دهنده کبالت، آنتی بابل و ... و نیز فیلرهای فلزی یا معدنی، به صنعت کامپوزیت مرتبط بودند.

 7-در حوزه رنگ و پوشش، علاوه بر شرکتهایی که اغلب در نمایشگاه هستند، تولید کنندگان پوششهای خاص مانند رنگهای سافت تاچ، ضد یووی و ... جلب توجه می کرد.

گالری

Template Design:Dima Group